ثبت نام

فروشگاه شیرینی ایرانی در نظر دارد جهت یک خرید لذت بخش برای شما عزیزان شرایط فروش ویژه به مدت محدود در اختیار شما قرار دهد که از طریق آن میتوانید از 100% تخفیف بهرمند شوید.برای این منظور اولین قدم ثبت نام در سایت فروشگاه ایرانی و دریافت کد کاربری میاشد.

شرایط تخفیف :

  1. با ثبت نام در سایت فروشگاه ایرانی و دریافت کد کاربری و همچنین فالو کردن پیج اینستاگرام  ما (shirinirani.ir)مبلغ 10 هزار تومان بن تخفیف در پنل کاربری شما ثبت خواهد شد.لازم به ذکر است برای ثبت بن تخفیف حتما ایمیل خود را وارد کنید. شما پس از ثبت نام،نام کاربری خود را از طریق شماره واتساپ 09174391744 ارسال کنید که پس از برسی تیم پشتیبانی بن تخفیف در پنل شما درج خواهد شد که میتوانید از این بن تخفیف استفاده کنید.
  2. با معرفی هر نفر برای ثبت نام در سایت و فالو کردن پیج اینستاگرام(shiriniirani.ir)  یک کد تخفیف 10 درصدی برای شما ارسال میشود.شما پس از ثبت نام معرف خود نام کاربری را از طریق واتساپ به شماره 09174391744 ارسال و پس از برسی کد تخفیف به شماره شما ارسال خواهد شد.در ضمن یک بن تخفیف هم برای کاربر جدید در پنل درج میشود.
  3. به ازای معرفی هر 10 نفر در سایت و ثبت نام آنها  و فالو کردن پیج اینستاگرام (shiriniirani.ir) و ارسال نام کاربری انها از طریق واتساپ به شماره 09174391744  پس  از برسی تیم پشتیبانی یک بن خرید 10 هزار تومانی در پنل شما درج خواهد شد
  4. به ازای هر 100 هزار تومان خرید از فروشگاه شیریتی ایرانی مبلغ 10 هزار تومان بن تخفیف در پنل شما ثبت شده که در خرید بعد میتوانید از آن بهرمند شوید.

 

 

جهت سفارش محصولات میتدانید به صورت انلاین سفارشات خود را ثبت نمایید و پراخت خود را از طیق درگاه انجام دهید و یا در صورت درخواست خرید با وزن های مختلف دیگر از طریق پراخت متفرقه در قسمت پایین سایت اقدام نمایید و کد پیگیری خود را ارسال نمایید

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره  09174391744  تماس و یا از طریق واتس اپ اقدام نمایید.